Конференції

18.10.2022 – «Європейське та міжнародне кримінальне право. Права людини у кримінальному провадженні»

18 жовтня 2022 року кафедра кримінального права і кримінології юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з колегами з Університету Пассау (Німеччина), Ягелонського університету (м. Краків, Республіка Польща) та Палермського університету (Італія) провели науковий вебінар «Європейське та міжнародне кримінальне право. Права людини у кримінальному провадженні».

Детальніше читайте про захід за посиланням.

29.09.2022 – VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інтелектуального, інформаційного, Інтернет-права та ІТ-права»

29 вересня відбулася Шоста Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інтелектуального, інформаційного, Інтернет-права та ІТ-права». Співорганізаторами конференції виступили Кафедра інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права юридичного факультету, Центр дослідження інтелектуального права та Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.

16.09.2022 – Науково-практична конференція «Закон України «Про адміністративну процедуру»: основні новели, виклики та подальші кроки»

16 вересня 2022 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась конференція «Закон України «Про адміністративну процедуру»: основні новели, виклики та подальші кроки». Захід відбувся у змішаному форматі з можливістю долучитися онлайн за допомогою платформи ZOOM. Організатори наукового форуму – Верховний Суд, Восьмий апеляційний адміністративний суд, юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, German Foundation for International Legal Cooperation. Зустріч відбулася в рамках проєкту ЄС «Право-Justice». Модерував її голова Восьмого апеляційного адміністративного суду Олег Заверуха.

Детальніше читайте про захід за посиланням.

17.06.2022 – Міжнародна науково-практична конференція «Децентралізація публічної влади в Україні: здобутки, проблеми та перспективи»

17 червня 2022 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Децентралізація публічної влади в Україні: здобутки, проблеми та перспективи». Організували захід юридичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка, Міський уряд Щецина, факультет права та адміністрації Щецинського університету у співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Подія відбулася у змішаному форматі з використанням платформи Zoom.

Завантажити матеріали конференції можна за посиланням.

Детальніше читайте про захід за посиланням.

26.05.2022 – круглий стіл: «Війна Російської Федерації проти України (2014-2022 рр.): історичні, юридичні та міжнародні аспекти»

26 травня 2022 р. на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл на тему: «Війна Російської Федерації проти України (2014-2022 рр.): історичні, юридичні та міжнародні аспекти». 

Його проведення організовано кафедрою історії держави, права та політико-правових учень юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. До участі в круглому столі були запрошені науковці, аспіранти, представники органів державної влади, освітніх і громадських організацій та студенти. 

Науковий захід, у зв’язку із воєнним станом, відбувся у дистанційному режимі у сервісі платформи ZOOM.

Детальніше читайте за посиланням.

12.05.2022 – круглий стіл: «Особливості реалізації прав у сфері праці та соціального захисту в умовах воєнного стану»

12 травня 2022 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Особливості реалізації прав у сфері праці та соціального захисту в умовах воєнного стану». Захід провели у змішаному форматі з використанням платформи Zoom. Організаторами круглого столу є кафедра соціального права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, кафедра трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кафедра цивільного права і процесу Донецького національного університету імені Василя Стуса та Громадська організація «Український центр соціально-правових досліджень».

Наукова проблематика круглого столу охопила низку важливих та актуальних питань. Учасники засідання, зокрема, обговорили питання законодавчих новацій і правозастосування робочого часу і часу відпочинку в умовах воєнного стану, питання реалізації конституційного права на працю в умовах воєнного стану, вплив на стан трудових відносин призову або вступу сторони трудового договору на військову службу.

Детальніше читайте за посиланням.

03.02.2022 – XXVIII звітна наукова конференція юридичного факультету “Проблеми державотворення і захисту прав людини в Україні”

У четвер 3 лютого 2022 року відбулася XXVIII звітна наукова конференція юридичного факультету “Проблеми державотворення і захисту прав людини в Україні”.

Пленарне засідання відбувалося з 10.00 по 14.00. Участь у пленарному засіданні взяло 184 викладачі та аспіранти факультету.

На пленарному проголошено наступні доповіді:

 1. Акт відновлення Української держави 30 червня1941 р. та його місце в історії національного державотворення. Проф. Бойко І.Й.
 2. Реформа децентралізації публічної влади в Україні: проблеми її завершення. Проф. Гураль П. Ф.
 3. Юліан Заяць – доцент Львівського університету. Проф. Кобилецький М.М.
 4. Ідея відновного правосуддя та її реалізація у чинному кримінальному (матеріальному) і к римінальному процесуальному законодавстві України  та практиці його застосування. Проф. Нор В.Т.
 5. Правове регулювання корпоративних відносин у контексті оновлення цивільного законодавства. Проф. Яворська О.С.
 6. Інститут конституційної скарги в Республіці Польща. Проф. Кіселичник В.П.

Матеріали конференції можна завантажити за посиланням.

Враховуючи карантинні обмеження конференція відбувалася онлайн на платформі MicrosoftTeams.

Фотогалерея

10.12.2021 – Міжнародна студентсько-аспірантська конференція «Права і свободи, які необхідно захищати в постмодерному суспільстві»

Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Інститутом правових наук Жешувського університету (м.Жешув, Республіка Польща) та юридичним факультетом Орадського університету (м.Орадь, Румунія) провели міжнародну студентсько-аспірантську наукову конференцію “Rights and freedoms to be protected in post-modern society” («Права і свободи, які необхідно захищати в постмодерному суспільстві»). Перший заступник декана юридичного факультету доцент Марта Мочульська увійшла до наукового комітету конференції.

В умовах пандемії COVID-19 конференція відбулась дистанційно на платформі Microsoft Teams.

Пропонована тематика для доповідей була досить широкою:

– Цивілізаційні зміни та нові види загроз для захисту прав людини.
– Нові техніки спостереження за громадянами та захисту приватності.
– Загрози в результаті кіберзлочинності.
– Загрози в результаті міграційних переміщень.
– Загрози пандемії.
– Охорона довкілля як обов’язок органів державної влади.
– Принцип сталого розвитку.
– Захист персональних даних.

Також на конференції розглядалось багато інших актуальних правових питань.

На початку конференції з вступним словом виступив заступник декана юридичного факультету доцент Роман Шандра, який привітав учасників та організаторів конференції, і наголосив на важливості тематики конференції. Він зауважив, що дослідження у цій сфері допомагають юристам бути готовими до нових викликів, які повʼязані з глобальними змінами у світі. Зокрема й в умовах пандемії COVID-19.

З вступним словом також виступили проф. Сабіна Грабовська (декан Коледжу суспільних наук, м. Жешув), проф. Рената Швірґонь-Скок (директор Інституту правових наук Жешувського університету) та проф. Крістіан Міхс (декан Юридичного факультету Орадського університету).

Учать у конференції взяло понад 40 студентів, аспірантів та докторантів з Польщі, Румунії та України. Львівський національний університет імені Івана Франка представляли студенти Юлія Кулеба, Юлія Курочка та Вікторія Степанюк.

Юлія Кулеба виступила з доповіддю на тему: «Financial support of activities bodies of the Prosecutor General’s Office of Ukraine». Студентка проаналізувала поняття та особливості бюджетного фінансування, поняття та цілі фінансового забезпечення, а також висловила свою позицію чому воно використовується для фінансування прокуратури. Вона також дослідила національне фінансове законодавство, значення прокурорської винагороди для ефективності та справедливості системи кримінального судочинства.

 

Вікторія Степанюк виступила з особливо актуальною на сьогодні темою доповіді «Influence of the Covid-19 pandemic on labour legislation of European countries». У доповіді студентка звернула увагу на те, що пандемія коронавірусу спричинила багато викликів світовій спільноті. Одним із них була необхідність адаптації режиму праці працівників багатьох галузей до сучасних реалій. Щоб запобігти поширенню коронавірусної інфекції, неймовірно велика кількість співробітників була змушена працювати віддалено. У зв’язку з глобальним поширенням такого типу організації праці, який був популярний серед ІТ-працівників, виникла потреба врегулювати його законодавчо. У своїй роботі студентка здійснила аналіз змін трудового законодавства окремих європейських країн, яке допоможе визначити, як вони змогли пристосуватися до надзвичайної ситуації.

Юлія Курочка у доповіді «Taxation of barrister’s income in the implementation of individual practice» дослідила таке цікаве питання, як оподаткування доходів адвоката при здійсненні індивідуальної діяльності приватних підприємців. Вона звернула увагу на актуальність теми, оскільки таке оподаткування за останні роки містило багато змін, вплинуло на таке регулювання, тому потребує ретельного та глибокого вивчення.

Також у доповіді було висвітлено питання регулювання такого оподаткування шляхом аналізу змін законодавства та судової практики, зокрема й практики Європейського суду з прав людини, представлені конкретні справи, а також їх короткі позиції.

01-02.12.2021 – Х Міжнародний Форум щодо практики Європейського суду з прав людини

Львівський Університет спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Верховним Судом та Національною школою суддів України виступив співорганізатором Х Міжнародного Форуму щодо практики Європейського суду з прав людини.

Проведений Форум є ювілейним, десятим, та відбувається щороку на базі Львівського Університету. Участь у Форумі взяли викладачі юридичного факультету Львівського Університету, судді Європейського суду з прав людини, судді Верховного Суду, представники центральних органів влади, інших закладів освіти, громадські діячі.

Детальніша інформація за посиланням.

22.06.2021 – Міжнародна науково-практична конференція «Конституційна демократія в умовах загроз територіальній цілісності та національній безпеці»

22 червня 2021 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Конституційна демократія в умовах загроз територіальній цілісності та національній безпеці». Наукове зібрання, яке присвятили 25-річчю Конституції України, організували юридичний факультет Львівського університету та Український часопис конституційного права за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.
Детальніше про конференцію можна дізнатися за посиланням.
Фотогалерея

11.06.2021 – круглий стіл: Актуальні питання правозастосування при розгляді податкових спорів

11 червня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся круглий стіл на тему «Актуальні питання правозастосування при розгляді податкових спорів». Захід організували з метою обговорення проблемних питань та новітніх тенденцій судової практики у діяльності судів касаційної та апеляційної інстанції, які визначають захист прав та інтересів платників податків. У засіданні взяли участь представники Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, Восьмого апеляційного адміністративного суду, Державної податкової служби України, Львівського окружного адміністративного суду, Головного управління ДПС у Львівській області, а також науковці юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Фотогалерея

 

28.05.2021 – V-та Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інтелектуального, інформаційного, Інтернет-права та ІТ-права»

28 травня 2021 року на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми інтелектуального, інформаційного, Інтернет-права та ІТ-права». Зважаючи на карантинні обмеження, захід провели у дистанційному форматі з використанням центру для командної роботи «Microsoft Teams».
Детальніше про конференцію можна дізнатися за посиланням: https://lnu.edu.ua/v-universyteti-startuvala…/

21.05.2021 – ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Децентралізація публічної влади в Україні: здобутки, проблеми, та перспективи»

21 травня 2021 року у приміщенні Львівської обласної ради відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Децентралізація публічної влади в Україні: здобутки, проблеми, та перспективи».

Організаторами конференції виступили Львівська обласна рада та кафедра конституційного права Львівського національного університету імені Івана Франка.

З вітанням та вступним словом до учасників конференції звернулися керуючий справами обласної ради Кандибор Руслан Васильович та заступник декана юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка доцент Шандра Роман Станіславович.

Вступні доповіді проголосили:

Гураль Павло Федорович, завідувач кафедри конституційного права Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор юридичних наук, професор (тема доповіді: «Реформа децентралізації публічної влади в Україні: проблеми її завершення»);

Баймуратов Михайло Олександрович, головний науковий консультант Інституту законодавства Верховної Ради України, доктор юридичних наук, професор (тема доповіді: «Роль громадянського суспільства у формуванні правового простору місцевого самоврядування України»);

Батанов Олександр Васильович, провідний науковий співробітник відділу конституційного права та місцевого самоврядування Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, доктор юридичних наук, професор (тема доповіді: «Конституційно-правове забезпечення правозахисної діяльності у сфері місцевого самоврядування: інституційні та функціонально-праксеологічні аспекти»).

Модератором конференції виступив Бедрій Руслан Богданович, доцент кафедри конституційного права Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат юрид. наук, доцент.

Загалом до участі в конференції зголосилось понад 30 осіб.

Більшість учасників конференції взяли участь дистанційно за допомогою платформи Zoom.

Збірник матеріалів конференції можна завантажити за посиланням.

Фотогалерея

  

23.04.2021 – Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Європейська соціальна хартія та проблеми реалізації соціальних прав в умовах глобалізації» до 25-річчя Європейської соціальної хартії (переглянутої)

23 квітня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Європейська соціальна хартія та проблеми реалізації соціальних прав в умовах глобалізації», приурочена до 25-річчя Європейської соціальної хартії (переглянутої).

Організатори конференції – кафедра соціального права юридичного факультету та Український центр соціально-правових досліджень.

У конференції, яка проводилася у дистанційному форматі, особисто взяли участь близько п’ятдесяти науковців зі всієї України.

   

Усі матеріали конференції опубліковані на інтернет сторінці Українського центру соціально-правових досліджень та розіслані учасникам конференції.

21.02.2021 – Актуальні проблеми історії держави і права України та державотворча діяльність Євгена Коновальця: до 130-річчя від дня народження та з нагоди 360-ліття Львівського національного університету імені Івана Франка

21 травня 2021 року у дистанційному форматі за допомогою платформи  ZOOM відбувся круглий стіл на тему “Актуальні проблеми історії держави і права України та державотворча діяльність Євгена Коновальця: до 130-річчя від дня народження та з нагоди 360-ліття Львівського національного університету імені Івана Франка”. Організатор зустрічі – кафедра історії держави, права та політико-правових учень юридичного факультету.

Метою заходу є відзначення 130-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця – видатного українського політичного і державного діяча, полковника Армії УНР, командира Січових Стрільців, члена Стрілецької Ради, коменданта УВО, голови Проводу українських націоналістів (1927), першого голови ОУН (з 1929), одного із ідеологів українського націоналізму та обговорення актуальних проблем історії держави і права України.

Робота круглого столу відбувалася за такими напрямами:

 • життєвий і творчий шлях Євгена Коновальця;
 • початок громадської діяльності Євгена Коновальця;
 • політична і державна діяльність Євгена Коновальця як полковника Армії УНР;
 • участь Євгена Коновальця у формуванні формації Січових Стрільців;
 • Євген Коновалець – комендант УВО, голова Проводу українських націоналістів (1927), перший голова ОУН (з 1929), однин із ідеологів українського націоналізму;
 • витоки, становлення і розвиток української державності та права;
 • періодизація історії держави і права України;
 • проблеми дослідження стародавніх держав на території України;
 • держава та право Київської Русі як фундамент Української держави і права;
 • Галицько-Волинська держава: її роль в історії української державності та права;
 • правова оцінка статусу українських земель у складі Великого князівства Литовського, Польського королівства та Речі Посполитої;
 • Українська козацька держава та її місце в національній та європейській історії;
 • порівняльно-правовий аналіз і оцінка статусу українських земель у складі Російської та Австрійської (Австро-Угорської) імперій;
 • відродження української державності на початку ХХ ст.;
 • проблеми дослідження правового статусу західноукраїнських земель у складі Польщі, Румунії та Чехословаччини після Першої світової війни;
 • правова оцінка Української СРР/УРСР (1917-1991 рр.).

З програмою круглого столу можна ознайомитися за посиланням тут.

Фотогалерея

   

     

20.12.2019 – Всеукраїнська науково-практична конференція «Міжнародні та європейські стандарти місцевого самоврядування: проблеми імплементації в Україні»

20 грудня 2019 року на факультеті міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «МІЖНАРОДНІ ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: ПРОБЛЕМИ ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ В УКРАЇНІ».

З матеріалами конференції можна ознайомитись за посиланням тут.

У роботі конференції активну участь прийняли викладачі юридичного факультету:

д.ю.н., проф. Гураль П.Ф. (тема доповіді: «Французька модель місцевого самоврядування та її імплементація в Україні»);

д.ю.н., проф. Кобилецький (тема доповіді: «Магдебурзьке право в Україні – європейська традиція міського самоврядування»);

д.ю.н., доц. Бориславська О.М. (тема доповіді: «Проблеми імплементації європейських стандартів місцевого самоврядування в ході конституційної реформи з децентралізації влади»);

д.ю.н. проф. Рабінович С.П. (тема доповіді: «Муніципальні права та їх статутне регулювання в Україні: деякі проблемні аспекти»);

к.ю.н., доц. Бориславський Л.В. ( тема доповіді: «Конституційна модель місцевого самоврядування в Україні в контексті реформи децентралізації влади»);

к.ю.н., доц. Бедрій Р.Б. (тема доповіді: «Конституційні зміни щодо децентралізації влади в Україні в контексті імплементації положень Європейської хартії місцевого самоврядування»);

к.ю.н., доц. Школик А.М. (тема доповіді: «Європейський стандарт доброго адміністрування та його закріплення в законодавстві України»);

к.ю.н., доц. Янюк Н.В. (тема доповіді: «Напрями використання положень хартії при реформуванні інституту служби в органах місцевого самоврядування в Україні»).

06.12.2019 – “Українська правнича наука та її вплив на сучасні реформи” (до 95-річчя Цигилика Теодора Івановича)

06 грудня 2019 року на юридичному факультеті відбудеться Міжнародна науково-практична конференція Українська правнича наука та її вплив на сучасні реформи” (до 95-річчя Цигилика Теодора Івановича)”

Заплановані тематичні напрямки конференції:
теоретико–правові науки; історико–правові науки; конституційно–правові науки; цивільно–правові науки; науки трудового права та права соціального забезпечення; науки аграрного, екологічного та земельного права; науки адміністративного та фінансового права; науки кримінального права та кримінологія; науки кримінального процесу та криміналістики.

Заявки на участь та тези доповідей приймаються до 5 грудня 2019 року включно.

Більш детальна інформація за посиланням тут.

22-23.11.2019 – “VIII Міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини

22-23 листопада 2019 у стінах Львівського університету відбудеться щорічний VIII Міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини.

Форум організовується та проводиться юридичним факультетом спільно із Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Підтримка навчання суддів, що відповідає їх потребам» та Проектом Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні»,  Верховним Судом, Національною школою суддів України.

14.11.2019 – Права людини: філософські, теоретико-юридичні та соціологічні виміри

14 листопада 2019 на юридичному факультеті відбувся ІІІ МІЖНАРОДНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ “Права людини: філософські, теоретико-юридичні та соціологічні  виміри” (за участі представників Люблінського та Вроцлавського університетів).

Питання, що були предметом обговорення:

 • Щастя і буттєві права людини
 • Прагнення до щастя і правові потреби людини
 • Щастя і правовий досвід
 • Юридичне забезпечення права на щастя: можливості і межі
 • Щастя і правовий прогрес

З Програмою заходу можна ознайомитись тут

              

21.03.2019 – Верховенство права та правосуддя у сучасній парадигмі прав людини

21 березня 2019 року відбувся круглий стіл на тему “Верховенство права та правосуддя у сучасній парадигмі прав людини”.

Під час круглого столу запрошений професор Бостян Зупанчич (колишній суддя Європейського суду з прав людини, Віце-Президент Комітету ООН проти катувань, доктор права (Гарвардський університет)) презентував свою нову книгу «Про Європейський суд з прав людини» («On the European Court of Human Rights» / «Sur la Cour européenne des droits de l’homme»), що недавно була опублікована французькою мовою. Англійська версія книги буде опублікована у березні/квітні цього року.

Модератор Круглого столу: старший юрист Секретаріату Європейського суду з прав людини, кандидат юридичних наук Тарас Пашук

Інформація про автора книги: bit.ly/2VB53rP

Веб-сайт: bit.ly/2tNXsdM

Інформація про книгу: https://bit.ly/2EQK5Qp

На Круглому столі обговорено актуальні питання, зокрема:
– сучасне поняття «верховенства права» та його співвідношення з поняттями «правової держави» (rule of law, Rechsstaat, etat de droit)
– щодо обов’язкової природи рішень Європейського суду з прав людини: міжнародний та національний рівні
– проблема справедливості у правосудді та автономія правової аргументації
– права людини в їхній сутності, матеріальний та процесуальний аспекти універсальності прав людини

Під час круглого столу забезпечувався синхронний переклад.

Фото заходу

02.03.2019 – Земля – основне національне багатство. Право власності на землю гарантується

25 березня 2019 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл «Земля – основне національне багатство. Право власності на землю гарантується». У заході взяли участь юристи-науковці, представники адвокатури, нотаріату, бізнес-середовища, правоохоронних органів, які обговорили питання забезпечення права власності на землю, визначення правового статусу земель, продовження мораторію на землі сільськогосподарського призначення тощо.

Більш детальна інформація про круглий стіл тут. 

Фото заходу тут.

7.02.2019 – Панельні дискусії у межах ХXV звітної науково-практичної конференції

07 лютого 2019 року на юридичному факультеті відбулись панельні дискусії у межах XXV Звітної науково-практичної конференції.

З фото заходу можна ознайомитись за посиланням тут.

Панельні дискусії у межах ХXV звітної науково-практичної конференції

“Проблеми державотворення і захисту прав людини в Україні” (7-8 лютого, 2019 року)

Матеріали Панельних дискусій тут

Панельна дискусія 1 “Конституційні основи європейської інтеграції”

7 лютого (четвер) 2019, 10.00, 249 ауд.

Доповідачі:

Олена Бориславська, доцент кафедри конституційного права Львівського національного університету імені Івана Франка

Тези виступу_Бориславська

Сергій Різник, доцент кафедри конституційного права Львівського національного університету імені Івана Франка

Тези виступу_Різник

Доброхна Бах-Голєцка, доктор габітольований, професор, заступник декана з правових досліджень та міжнародної співпраці Факультету права та адміністрації Варшавського університету

Тези виступу_Бах-Голєцька

(переклад тексту з англійської здійснила Юстина Бурачинська)

Панельна дискусія 2 «Фемінізм та його вплив на сучасне право (філософський дискурс)»

7 лютого (четвер) 2019, 11.00, 249 ауд.

Доповідачі:

Адам Суліковський, доктор габітольований, професор, Факультет права, адміністрації та економіки Вроцлавського університету

Тези виступу_Суліковський

(переклад тексту з англійської здійснила Олена Лубчук)

Александр Стемпковські, доктор габітольований, професор, завідувач кафедри соціології права, Факультет права та адміністрації Варшавського університету

Тези виступу_Стемпковські

(переклад тексту з англійської здійснила Юстина Бурачинська)

Панельна дискусія  «Правові засади соціального захисту трудових мігрантів»

7 лютого (четвер) 2019, 12.00, 249 ауд.

Доповідачі:

Володимир Бурак, доцент кафедри соціального права Львівського національного університету імені Івана Франка

Тези виступу_Бурак

Дорота Дженісюк, доцент, Факультет права та адміністрації Варшавського університету, кафедра страхового права

Тези виступу _Дзенісюк

(переклад тексту з англійської здійснила Олена Лубчук)

Світлана Синчук, доктор юридичних наук, професор кафедри соціального права Львівського національного університету імені Івана Франка

Тези виступу_Синчук

З іншими матеріалами ХXV звітної науково-практичної конференції “Проблеми державотворення і захисту прав людини в Україні” (7-8 лютого, 2019 року)

можна ознайомитись тут

(Графічне оформлення зображень здійснив Олександр Бовш)

14.12.2018 – Міжнародна науково-практична конференція Проблеми реалізації і захисту прав людини у світлі Загальної декларації прав людини» (до 70-річчя з дня ухвалення)

14 грудня 2018 у стінах юридичного факультету відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему «Проблеми реалізації і захисту прав людини у світлі Загальної декларації прав людини» (до 70-річчя з дня ухвалення), організаторами якої були кафедра соціального права юридичного факультету та Український центр соціально-правових досліджень.

Доповідачі представили змістовні доповіді в контексті теми конференції.

Також обговорювались важливі питання щодо захисту прав людини в контексті реалізації і захисту та були запропоновані прогресивні ідеї удосконалення вітчизняного законодавства.

Дякуємо нашим друзям та колегам за активну участь!

   

16-17.11.2018 – “VII Міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини

16-17 листопада 2018 у стінах Львівського університету відбувся щорічний VII Міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини.

У щорічному зібранні взяли участь юристи-практики, науковці та видатні фахівці у галузі захисту прав людини, які обговорили актуальні проблеми застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві. Форум було організовано в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з юридичним факультетом Львівського університету та Верховним Судом за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Більш детальна інформація про хід Форуму тут.

Фото заходу тут.

10.05.2018 – Юридична освіта: сучасні виклики та можливості міжнародної співпраці

На юридичному факультеті 10 травня (четвер) відбувся Міжнародний круглий стіл ”Юридична освіта: сучасні виклики та можливості міжнародної співпраці” за участі представників Факультету права та адміністрації Варшавського університету.

З Програмою круглого столу можна ознайомитись тут.

Юридичний факультет висловлює вдячність Центру польських правових наук за сприяння в організації цього заходу та сподівається на подальшу співпрацю.

10-12.11.2017 – “VI Міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини

10-12 листопада 2017 у стінах Львівського університету відбувся щорічний VI Міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини.

Відеозаписи доповідей доступні за посиланням тут.

 

Більш детальна інформація про хід Форуму тут.

Фото заходу тут.

 

Щорічна звітна наукова конференція “Проблеми державотворення та захисту прав людини в Україні”

Щорічна міжнародна студентсько-аспірантська наукова конференція “Актуальні проблеми прав людини, держави та правової системи”