АНОНС: 16.12.2020 – Науковий семінар аспірантів юридичного факультету

15.12.2020 | 15:03

16 грудня (середа) 2020 року о 15.00 відбудеться науковий семінар аспірантів юридичного факультету. На науковому семінарів представлять результати своїх наукових досліджень:

Бондаренко Богдан Олегович, аспірант кафедри конституційного права,

на тему «Щодо «конституційної ситуації» в Україні у 2020 році через призму позицій Венеційської комісії та позицій національний суб’єктів».

Науковий керівник аспіранта – доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного права Бориславська Олена Марківна.

Опонентами доповідача призначено кандидата юридичних наук, доцента кафедри конституційного права – Різника Сергія Васильовича та кандидата юридичних наук, доцента кафедри конституційного права – Кобрина Володимира Степановича.

Із доповіддю можна ознайомитись за посиланням.

Юрків Роксолана Романівна, аспірант кафедри кримінального процесу та криміналістики, на тему «Кримінальне провадження про підкуп медичних працівників: криміналістично значущі ознаки особи правопорушника та особи потерпілого».
Науковий керівник аспіранта – кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Фігурський Володимир Михайлович.

Опонентами доповідача призначено кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики – Береського Ярослава Осиповича та кандидата юридичних наук, доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики – Жолновича Ігора Володимировича.

Із доповіддю можна ознайомитись за посиланням.

Науковий семінар відбудеться дистанційно у сервісі платформи zoom за посиланням:

Topic: Науковий семінар аспірантів

Time: Dec. 16, 2020 03:00 PM Kiev

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/82094274249?pwd=M0FMZkk1eTFaSzl4MHZacjdKeWJDdz09

Meeting ID: 820 9427 4249

Passcode: MGA6DP

Участь аспірантів – обов’язкова!

Нагадаємо, що науковий семінар – колективне, публічне обговорення наукової інформації для формування компетенцій здобувачів в об’ємі нових знань та методів для оптимізації взаємодії з проектами і програмами, що забезпечує умови для розвитку мислення через дискусію.