Труш Марта Ігорівна

Посада: асистент кафедри адміністративного та фінансового права

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Телефон (робочий): (032) 239-45-25

Електронна пошта: afl.dep.law@lnu.edu.ua

Наукові інтереси

адміністративне право; адміністративне судочинство; проблеми судових рішень у адміністративному процесі

Курси

Публікації

1) Вимоги до судового рішення в адміністративній справі [Електронний ресурс] / М. Труш // Вісник Львівського університету. Сер. : Юридична. – 2013. – Вип. 58. – С. 170-175.

2)Труш М. Структура судового рішення в адміністративній справі [Електронний ресурс] / М. Труш // Вісник Львівського університету. Серія юридична. – 2015. – Вип. 62. – С. 128–137. 

2) Судебное решение в административном деле как акт судебной власти – Росія

3) Вихід суду за межі позовних вимог при ухваленні рішення в адміністративній справі – Адвокат

4) Межі законної сили судових рішень в адміністративній справі – Адміністративне право і процес

5) Законність як одна з основних вимог до судового рішення в адміністративній справі – Ужгород

6) Підстави прийняття постанови у адміністративній справі – звітна конференція Львівського національного університету ім. Івана Франка

7) Способи усунення недоліків судового рішення що набрало законної сили – звітна конференція Львівського національного університету ім. Івана Франка

8) Обґрунтованість як одна з основних вимог до судового рішення в адміністративній справі – Кошіце, Словаччина.

Біографія

Народилася 30 листопада 1985 року.

 

З вересня 1992 року до липня 2002 року навчалась у середній загальноосвітній школі № 95 м. Львова, де одержала атестат про середню освіту з відзнакою.

У липні 2002 року вступила до Львівського національного університету ім. Івана Франка на юридичний факультет. В 2006 році отримала диплом Львівського національного університету ім. Івана Франка про базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право» та здобула кваліфікацію бакалавра права. в 2007 отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Право» та здобула кваліфікацію магістра права.

З травня 2007 року і по тепер працює на посаді помічника судді у Львівському апеляційному адміністративному суді. З вересня 2010 року навчається на заочному відділі аспірантури Львівського національного університету ім. Івана Франка.

З вересня 2014 року прийнята на посаду асистента за сумісництвом на кафедру адміністративного та фінансового права Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!