Відбулося відкриття Школи юного правника-2020

18.02.2020 | 17:40

15 лютого 2020 року в Актовій залі Львівського університету відбулося відкриття Школи юного правника-2020 – правопросвітницького та проофорієнтаційного проекту юридичного факультету для учнів 9-11 класів. Участь у Школі юного правника беруть 336 учнів загальноосвітніх шкіл Львова та Львівської області.
З вітальним словом до школярів та їх батьків звернувся декан юридичного факультету Володимир Бурдін, який розповів про мету та цілі Школи юного правника, попередній досвід функціонування проекту, особливості здобуття юридичної освіти.

Своїм досвідом та враженнями щодо вибору професії та здобуття правничого фаху поділилися студенти юридичного факультету – представники студентських організацій.


Під час заходу заступник декана юридичного факультету Марта Мочульська розповіла учасникам про особливості організації навчання у Школі юного правника.

На відкритті Школи юного правника учасники прослухали лекцію доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики, адвоката Уляни Ковної на тему: «Юридична відповідальність неповнолітніх в Україні».
Учасників Школи юного правника попереду чекає двомісячне вивчення фундаментальних галузей права та зустрічі з відомими практикуючими юристами.