Охорона прав та свобод особи у публічному праві: заочна форма навчання

03.06.2020 | 16:18

Шановні студенти VІ курсу заочої форми навчання!

У зв’язку з продовженням карантину до 22-го червня на самостійне опрацювання виносяться ті практичні заняття, які повинні відбутися протягом екзамеційної сесії.

Кожен студент може обрати будь-яку одну задачу із розділу 2 “Плани практичних занять”Комплексу навчальної дисципліни “Охорона прав та свобод особи у публічному праві”та на її основі скласти обвинувальний або виправдувальний вирок. Необхідні деталі вони можуть змоделювати самостійно, але так, щоб це не змінювало суті задачі.

Рекомендації щодо складання проєктів вироків

Вироки повинні містити вступну, мотивувальну та резолютивну частини, зміст яких відповідає встановленим законом вимогам (ст. 374 КПК України). У разі складання обвинувальних вироків, потрібно також призначити та обґрунтувати призначене покарання.

Вироки повинні серед іншого містити формулювання обвинувачення, формулу кримінально-правової кваліфікації, аналіз доказів, а також матеріально-правове обґрунтування прийнятого рішення на основі досліджених доказів. Тому не рекомендовано складати вирок у порядку затвердження угоди в підготовчому судовому засіданні. Також просимо враховувати рекомендації, висловлені викладачами під час перевірки попередніх вироків.

Під час складання вироків важливо врахувати, що час на іспиті є обмеженим, а тому вирок, хоча і повинен бути мотивованим, проте не варто допускати надмірної його деталізації, невиправданих посилань та відтворення законодавчих положень.

Вироки потрібно надіслати для перевірки на електронні скриньки викладачам, які проводять практичні заняття в групах:

– доц. Шуп’яна Мар’яна Юріївна. Електронна адреса: shupyana5@gmail.com

– к.ю.н. Леськів Соломія Романівна. Електронна адреса: solomiyal1201@gmail.com

– к.ю.н. Крикливець Дмитро Євгенович. Електронна адреса: d.kryklyvets@gmail.com

роєкти вироків потрібно надіслати: перший вирок – не пізніше 08 червня

Програма курсу та практикум додаються.

Якщо виникнуть запитання, Ви можете написати на електронні адреси викладачів або у FACEBOOK MESSENGER. Якщо виникне необхідність у проведенні консультацій, просимо звернутися до викладачів для узгодження часу. 

Ці теми виносяться на іспит, тому просимо поставитися до вивчення матеріалу відповідально та виконати все своєчасно. Як ви вже знаєте, під час іспиту вам потрібно буде на основі запропонованої фабули скласти проєкти процесуальних документів, зокрема вироків суду, а тому ці завдання мають на меті допомогти вам у підготовці до іспиту.

 Усім успіхів та здоров’я! До нових зустрічей! 

Okhorona-prav-ta-svobod-osoby-u-publichnomu-pravi_Kompleks-NMZ-ostanniy-variant

Okhorona-prav-ta-svobod-osoby-u-publichnomu-pravi_Robocha-prohrama