Координаційний семінар в рамках проекту Темпус TRADIR

15.03.2014 | 11:21

10-12 березня 2014 р. відбувся перший координаційний семінар в рамках проекту ЄС програми Темпус IV TRADIR.

В рамках проекту Темпус TRADIR «Training on Alternative Dispute Resolution as an Approach for Ensuring of Human Rights» (Навчання альтернативному вирішенню суперечок як підхід до забезпечення прав людини 543990-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR) з 10 по 12 березня 2014 р. в Університеті Потсдаму (Німеччина) був проведений перший координаційний семінар. В семінарі від України взяли участь представники Львівського національного університету імені Івана Франка (В. Луцик), Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Хмельницького університету управління та права. Також були присутні представники Білоруського державного університету, Білоруського республіканського союзу юристів, Університету Марії Кюрі-Склодовської, Вільнюського університету та Вищої школи імені Болеслава Марковського в Кельцах.

Під час координаційного семінару учасники проекту мали можливість представити свої університети, затвердити логотип проекту, обговорити функції кожного університету та фінансові аспекти, розробити план роботи на перші 10 місяців реалізації проекту.

Очікувані результати даного проекту: розроблена магістерська програма з економічного права та альтернативного вирішення суперечок; розроблені навчальні матеріали для даної магістерської програми.