Новини

В університеті відбувся круглий стіл на тему “Біобанки та медичні дослідження: правовий та етичний аспекти”

16.10.2018 | 20:21

11 жовтня 2018 року о 13:30 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Порівняльно-правовий круглий стіл на тему “Біобанки та медичні дослідження: правовий та етичний аспекти” організований в рамках 9-го етапу Курсу паралельного вивчення німецького права Юридичним факультетом за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва спільно з кафедрами цивільного права та процесу ЛНУ імені Івана Франка і цивільного та медичного права Мюнхенського університету імені Людвіга Максиміліана.
Засідання круглого столу відкрила заступник декана Юридичного факультету імені Івана Франка, доцент Мочульська Марта Євгенівна, наголосивши на актуальності тематики та необхідності дослідження питань...

Читати »

Наявність вільних місць в гуртожитку №8 Львівського університету

13.10.2018 | 14:09

Інформуємо зацікавлених студенток юридичного факультету щодо наявності двох вільних місць у новому гуртожитку №8 Львівського університету.
Щодо можливості поселення у гуртожиток №8 Львівського університету студенток юридичного факультету, просимо не пізніше 18 год. 00 хв. 17.10.2018 звернутись до заступника декана юридичного факультету з виховної роботи і міжнародної співпраці Марти Мочульської особисто або за адресою електронної пошти mochulska@gmail.соm

Читати »

Викладачі кафедри конституційного права відзначені з нагоди дня Львівського університету і дня юриста

13.10.2018 | 13:48

Викладачі кафедри конституційного права Львівського університету були удостоєні відзнак за активну наукову та громадську діяльність.
До дня Львівського національного університету імені Івана Франка, за здобутки в науковій, педагогічній і професійній діяльності  подяку Ректора Львівського університету отримав заступник завідувача кафедри конституційного права, доцент кафедри Сергій Різник.

До дня юриста, за сумлінне виконання професійних обов’язків, активну участь у розбудові Української правової держави був відзначений грамотою Львівської обласної ради доцент кафедри конституційного права Віталій Чорненький.

Вітаємо колег з відзнаками та зичимо подальших успіхів!

Читати »

На факультеті відбудеться зустріч-презентація на тему: “Інструменти прямої демократії у Львові: роль Статуту територіальної громади”

13.10.2018 | 13:23

Юридичним факультетом Львівського університету спільно з управлінням “Секретаріат ради” Львівської міської ради відбудеться зустріч-презентація на тему: “Інструменти прямої демократії у Львові: роль Статуту територіальної громади”.
Доповідачі – учасники робочої групи з розробки Статуту територіальної громади міста Львова:

Юрій Лукашевський – керівник управління “Секретаріат ради” Львівської міської ради
Олена Бориславська – доцент кафедри конституційного права юридичного факультету Львівського університету

Захід відбудеться 17.10.2018 о 13 год. 30 хв. в ауд. 214 юридичного факультету Львівського університету за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців 14

Читати »

Засідання гуртка з конституційного права, 16.10.2018

12.10.2018 | 14:20

Шановні студенти!

 

Запрошуємо Вас на засідання гуртка з конституційного права, яке відбудеться 16.10.2018 о 13 год. 30 хв. в ауд. 507 юридичного факультету Львівського університету.

Запрошуємо студентів усіх курсів.

Модератор гуртка – доцент кафедри конституційного права Олена Бориславська

Читати »