Восьмий випуск Школи німецького права

18.05.2018 | 15:48

15 травня 2018 року в Дзеркальній залі Університету відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів учасникам 8-го етапу курсу «Паралельного вивчення німецького права». Школа німецького права вже 8 років функціонує при Центрі німецького права на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка; її фінансує Німецький фонд IRZ (Міжнародного правового співробітництва).

В урочистій церемонії вручення сертифікатів взяли участь заступник декана юридичного факультету Львівського університету Сергій Різник та проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський. Звертаючись до випускників Школи, Мар’ян Лозинський наголосив на важливості поглиблення співпраці між Львівським університетом та Фондом IRZ. За його словами, активне вивчення основ німецького права дає змогу студентам юридичного факультету удосконалювати свої знання, а відтак сприяє наближенню України до правових стандартів Європейського Союзу.

Директор Німецького фонду IRZ та керівник курсу доктор Штефан Хюльсхьорстер, привітавши учасників церемонії, оголосив результати 8-го етапу курсу. Успіхів на шляху подальшого професійного зростання побажали учасникам Школи німецького права судді Конституційного суду України у відставці Петро Стецюк та Віктор Шишкін.

Після вітальних слів почалося урочисте вручення сертифікатів, які засвідчують успішне засвоєння курсу. Варто зазначити, що цього року участь у ньому взяли не лише студенти юридичного факультету та факультету міжнародних відносин Львівського університету, а й викладачі юридичного факультету.

Впродовж навчального року лекції для слухачів курсів читали провідні професори та юристи-практики із семи галузей права Німеччини. За результатами проведеного тестування, найуспішніша студентка-правник отримала місячну стипендію для проведення наукового дослідження в будь-якому університеті Німеччини. Крім того, всі учасники, які успішно склали іспити (17 осіб), зможуть взяти участь у Літній академії права, яка відбудеться в липні цього року в Німеччині. Отримали сертифікати учасників і троє студентів, які через участь в інших міжнародних проектах не мали змоги відвідувати всі лекції.

Завершився захід урочистою доповіддю почесного гостя цьогорічної церемонії, Радника-посланника Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганга Біндзайля «Значення сталого розвитку України з німецької точки зору».

Зазначимо, що уже зараз відкрито реєстрацію на участь у 9-му етапі курсу «Паралельного вивчення німецького права», робота якого розпочнеться у вересні 2018 року. Контактна особа – координатор курсу Наталія Михайлівна Квіт (тел.: 0503170201).

За матеріалами Прес-центру ЛНУ

Світлини Олега Вівчарика