Відбувся підсумковий іспит у Школі Українського Права

19.06.2020 | 11:39

12 червня 2020 року викладачі юридичного факультету Львівського національного університету доц. Ващишин Марія Ярославівна, доц. Ільницький Олег Володимирович, к.ю.н. Крикливець Дмитро Євгенович разом з колегами із факультету правничих наук Національної Києво-Могилянської Академії провели фінальний іспит з курсу «Основи українського права», який проводиться у Школі Українського Права на факультеті права та адміністрації Ягеллонського університету в Кракові (Республіка Польща).

І цього, достатньо складного 2019-2020 навчального року академічному середовищу трьох навчальних закладів вдалось успішно провести курс та визначити найуспішніших студентів за посередництвом інтренет-конференції. До іспиту приступили 15 осіб, серед яких є студенти різних факультетів Ягеллонського університету, а також практикуючі правники. Слід відзначити високий рівень володіння як фаховими правничими знаннями, так і рівнем мовної підготовки слухачів.

Варто нагадати, що Школа Українського Права функціонує від 2010-2011 навчального року і щороку пропонує цикл лекції з наступних галузей українського права: конституційне, адміністративне, земельне, кримінальне, цивільне та господарське