Відбулися міжнародні змагання з медіації – Mediate’19 – International Mediation Competition
З 9 по 12 грудня 2019 року на факультеті права в Університеті Білостоку (м. Білосток, Республіка Польща), відбулися міжнародні змагання з медіації – Mediate’19 – International Mediation Competition. Юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка представляла команда у складі студентів четвертого року навчання: Лілія Добрянська, Ігор Кабат, Дмитро Фігун.
Конкурс організовується у форматі, створеному Міжнародною академією вирішення спорів, що базується в США, однією з найстаріших організацій, яка прагне просувати ADR (alternative dispute resolution). Mediate’19 складалося з двох частин: 2 дні медіації та переговорного тренінгу, проведені медіаторами світового класу та 2 дні змагань.
Команди-учасниці, до складу яких входило по три учасники, змагалися у двох категоріях: Посередник та Адвокат & Клієнт. Цей формат дає можливість студентам засвоїти та випробувати навички медіації та переговорів, а також вивчити конкретні аспекти медіаційного процесу.
Юридичний факультет Львівського університету висловлює подяку студентам за гідне представлення факультету вже другий рік поспіль на згаданих змаганнях.