Курс Левіт Інституту міжнародного розвитку

11.09.2020 | 16:52

 

Курс Левіт Інституту міжнародного розвитку “Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства”

Левітт Інститут міжнародного розвитку (The Leavitt Institute for international development – TLI) – американська громадська неприбуткова організація, яка спрямована на підготовку кадрів серед студентів та практикуючих юристів, які добре обізнані в західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України.

Левіт інститут в межах своєї програми працює з студентами-юристами впродовж двох семестрів – 10 тижнів восени та 10 тижнів весною. Осінній семестр 2020-2021 навчального року стартує 24 вересня та відбуватиметься онлайн.

Даний курс викладається досвідченими американськими та канадськими адвокатами та суддями, які охоче представляють змагальну систему правосуддя, розкривають принципи демократії, розповідають про основи роботи суду присяжних та його основні елементи. Відвідуючи даний курс у Вас буде можливість сформувати правові і слідчі навички, а саме мистецтво переконувати, аналізувати факти, роботі в команді, співробітництву та представництву у суді, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів. Курс викладається англійською мовою.

Відвідавши 80% пар, у Вас буде можливість взяти участь у регіональних та національних змаганнях по симуляції суду присяжних та отримати сертифікат про підтвердження проходження даного курсу. Впродовж двох семестрів Левіт Інститутом також проводяться неформальні зустрічі з студентами програми для можливості спілкування з спеціалістами та розкриття актуальних тем розвитку суспільства.

В кінці навчального року, Левітт Інститут на конкурсній основі обирає студентів та надає їм можливість проходити стажування протягом трьох тижнів в Сполучених Штатах чи Канаді (або онлайн у разі обмежень у подорожах).

Для реєстрації на даний курс, будь ласка, пройдіть по посиланню та заповніть необхідну форму – https://forms.gle/LN4yrFACPax2vhRa9

У випадку виникнення питань, прошу зв’язатися з нашим координатором програми Олександром – stadnyk.oleksandr2000@gmail.com 

Для більш детальної інформації про дану програму завітайте

http://leavittinstitute.org

https://www.facebook.com/TLIWorldwide

https://www.youtube.com/channel/UCOmBlg4kcD1pjLGVChVrH4w