Команда юридичного факультету успішно виступила на судових дебатах імені Філіпа Джессапа, які відбулись 1-8 квітня у Вашингтоні

17.04.2018 | 18:58

Друзі та колеги, ми раді поділитись успіхом команди студентів нашого факультету у фіналі найбільших та найпрестижніших судових дебатів імені Філіпа Джессапа (Phillip C. Jessup International Law Moot Court Competition), які відбулись 1-8 квітня у Вашингтоні, США.

Нагадаємо, що в лютому цього року, команда Львівського Університету вперше в історії перемогла в національних відбіркових раундах конкурсу імені Філіпа Джессапа та здобула право представляти Україну у фінальному етапі змагань у Вашингтоні.

Окрім команди зі Львова, у фіналі взяли участь 120 команд з понад 90 країн. Під час змагань команда здобула три перемоги у раундах з Домініканською Республікою, Південною Кореєю та Польщею, а також одну поразку в раунді з командою Філіппін. За підсумками змагань наші студенти отримали такі результати:

  • Меморандум команди за сторону Відповідача посів 4 місце серед усіх команд, що змагались у Вашингтоні;
  • Сумарно за меморандуми (Позивач та Відповідач) команда отримала нагороду за 15 місце серед усіх команд, що змагались у Вашингтоні;
  • Команда посіла 35 місце серед 120 команд, чого було лише трохи недостатньо, адже боротьбу за кубок продовжували 32 найкращих.

Щиро вітаємо команду студентів нашого факультету: Василину Бельо, Тараса Сивака, Наталію Савулу, Ганну Ярегу, Володимира Романенка. А також їхніх тренерів: Володимира Сологуба, Йосифа Іванюка та Івана Шийку.

Також, під час візиту в Вашингтон, команда відвідала Посольство України в США, де зустрілась з Послом України Валерієм Чалим.

Хочемо висловити нашу подяку усім, хто підтримав команду в організації подорожі та покритті витрат: юридичним фірмам: Simplex, Aequo, Avellum, Baker McKenzie – Kyiv, Kinstellar; Львівській та Городоцькій міським радам; Професору, Королоівському раднику Філіпу Сендсу; Turkish airlines; Миколі Савулі та компанії Hive; Українському виробнику патріотичного одягу «Фолк Мода»; Рекламно-виробничій компанії «ST-Print»; та Профкому студентів Львівського Університету.

Бажаємо нашим студентам подальших досягнень та перемог!