Стасів Оксана Василівна

Посада: доцент кафедри соціального права

Науковий ступінь: кандидат юридичних наук

Електронна пошта: oksana.stasiv@lnu.edu.ua

Курси

Біографія

Народилася у місті Львові 23 квітня 1984 року. У 2006 році закінчила з відзнакою юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. У цьому ж році вступила в денну аспірантуру на кафедрі трудового, аграрного та екологічно права юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка під керівництвом професора Пилипенка Пилипа Даниловича.

У 2012 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Конституційні засади трудового права України». З 2009 по 2015рр. почала працювати асистентом кафедри трудового, аграрного та екологічного права юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка. З 2015 року переведена на посаду доцента цієї ж кафедри. У лютому 2016 року присвоєно вчене звання доцента.

Науковими інтересами є організаційні та правові засади роботи з персоналом, а також проблеми теорії та практики трудового права.

Стасів О.В. є автором понад 30 наукових та методичних праць, в тому числі спецкурсу для магістрів на тему «Правові та організаційні засади роботи з персоналом». Підготувала робочу програму навчальної дисципліни «Правові та організаційні засади роботи з персоналом» напрям підготовки підготовки 6.030401 «Правознавство» юридичний факультет.

Список наукових праць Стасів О.В.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!