Школа австрійського права

  • Про підрозділ

Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка є одним із учасників Щорічної Віденської конференції юридичних факультетів країн Центральної і Східної Європи, яка об’єднує Віденський, Варшавський, Празький, Будапештський, Бухарестський і Люблянський університети. Метою цієї конференції є відновлення зв’язків між правничими школами цих університетів та продовження традицій університетського міжнародного співробітництва. І однією з важливих складових такої співпраці є спільні школи, зокрема школа австрійського права, яка почала функціонувати на юридичному факультеті Франкового університету з 2009 року.

Такий проект дозволяє студентам пізнати не тільки австрійську правову систему, але й пройнятися європейською освітньою атмосферою і залишили у своєму серці часточку Віденського університету.

Вітаючи перших випускників Школи декан юридичного факультету Віденського університету, професор Гайнц Майер наголосив на тому, що знання австрійського та європейського права допоможе їм у подальшому професійному житті і не можна применшувати ролі у цьому процесі жодної із європейських країн.