Старости і порадники

Староста академічної групи є представником деканату та студентської  ради для організаційного забезпечення навчального процесу в академічній групі, управління студентським колективом при залученні групи до всіх організаційних заходів, які здійснюються ректоратом, деканатом та студентською  радою або за їх дорученням.

Староста призначається розпорядженням декана факультету з числа кандидатів, запропонованих академічною групою. Кандидатура старости має бути узгоджена з куратором групи, головою студентської ради факультету. Кандидатура його заступника узгоджується з деканатом.

Старостою академічної групи може бути один з кращих за успішністю студентів, який відзначається високими моральними якостями, користується авторитетом та пошаною серед студентів групи, має позитивний вплив на колектив групи, володіє організаторськими здібностями.

Перелік старост академічних груп юридичного факультету

З метою забезпечення належного рівня співпраці між адміністрацією і студентами факультету та організації навчального процесу призначити старостами академічних груп наступних студентів:

 

1 курс:

ЮРД-11с Кожан Оксана Віталіївна
ЮРД-12с Гавдик Марія Зіновіївна
ЮРД-13с Ничвид Семен Васильович
ЮРД-14с Хворов Юрій Сергійович
ЮРД-15с Кіска Софія Тарасівна
ЮРД-16с Костів Петро Петрович
ЮРД-17с Нос Юлія Степанівна
ЮРД-18с Драган Олена Василівна
ЮРД-19с Ковальська Вікторія Володимирівна
ЮРД-1Ас Кулеба Юлія Олексіївна
ЮРД-1Бс Стецик Валерій Васильович
ЮРД-1Вс Манзюк Іван Ярославович
ЮРД-1Гс Спасюк Маріанна Романівна
ЮРД-1Дс Садовський Ілля Сергійович
ЮРД-1Жс Гірчак Віталій Богданович

 

2 курс:

ЮРД-21с Вашківський Маркіян Андрійович
ЮРД-22с Кузьмінець Ольга Володимирівна
ЮРД-23с Кушлик Віталій Богданович
ЮРД-24с Микієвич Любов Михайлівна
ЮРД-25с Старцун Надія Миколаївна
ЮРД-26с Заранська Роксолана-Христина Романівна
ЮРД-27с Волошин Денис Сергійович
ЮРД-28с Миськів Яна Андріївна
ЮРД-29с Поліщук Платон Петрович
ЮРД-2Ас Циб Христина Антонівна
ЮРД-2Бс Венгерак Андрій Олегович
ЮРД-2Вс Дяків Марта Петрівна
ЮРД-2Гс Якуба Неля Юріївна
ЮРД-2Дс Брик Владислав Миколайович
ЮРД-2Жс Гартман Юлія Франківна

3 курс:

ЮРД-31с Кузьма Адріана Іванівна
ЮРД-32с Фітьо Анастасія Володимирівна
ЮРД-33с Зеліско-Чемерис Квітослава Русланівна
ЮРД-34с Демчишак Юрій Юрійович
ЮРД-35с Косович Віталій Віталійович
ЮРД-36с Фурдичко Орест Любомирович
ЮРД-37с Лялюк Ірина Ігорівна
ЮРД-38с Олексій Василь Васильович
ЮРД-39с Іванішів Софія Ярославівна
ЮРД-3Ас Савчук Ірина Василівна
ЮРД-3Бс Аветісян Діана Артемівна
ЮРД-3Вс Клебан Надія Андріївна
ЮРД-3Гс Тисяк Юлія Володимирівна
ЮРД-3Дс Павлій Юрій Іванович
ЮРД-3Жс Мартин Петро Іванович

4 курс:

ЮРД-41с Лозан Юрій Сергійович
ЮРД-42с Рибчинська Анастасія Романівна
ЮРД-43с Тиндик Юрій Ігорович
ЮРД-44с Грабський Іван Ростиславович
ЮРД-45с Устименко Марія Валентинівна
ЮРД-46с Кукурудз Оксана Богданівна
ЮРД-47с Клочник Ірина Володимирівна
ЮРД-48с Микитчин Святослав Романович
ЮРД-49с Кулак Роксолана-Соломія Михайлівна
ЮРД-4Ас Пошивак Вікторія Романівна
ЮРД-4Бс Веремчук Олеся Олегівна
ЮРД-4Вс Антощук Вікторія Валеріївна
ЮРД-4Гс Огар Влада Петрівна
ЮРД-4Дс Кричковська Віра Орестівна

 

Порадник (куратор) академічної групи призначається для надання допомоги студентам у формуванні студентського колективу групи, проведенні індивідуальної навчально-виховної роботи, здійснення зв’язків із батьками студентів, з’ясування проблем студентів, надання їм можливої допомоги, контролю за навчальним процесом тощо. Куратором студентської групи може бути викладач, який користується авторитетом, відзначається високими моральними якостями, володіє неабиякою педагогічною майстерністю і організаторськими здібностями та може забезпечити позитивний виховний вплив на студентів.

Перелік порадників академічних груп юридичного факультету

З метою належної організації навчального процесу, забезпечення взаємодії між студентами 1 курсу та адміністрацією факультету, деканом було вирішено призначити у 2018/2019 н.р. порадниками студентських груп 1 курсу юридичного факультету:

  1. Настасяк Ірину Юріївну– (ЮРД- 11)
  2. Мочерад Анну Михайлівну – (ЮРД-14, ЮРД-17)
  3. Гунько Наталію Юріївну – (ЮРД-13)
  4. Чорненького Віталія Ігоровича – (ЮРД-18, ЮРД – 1Г)
  5. Слюсарчук Христину Тарасівну (ЮРД-15)
  6. Ничку Юрія Вадимовича– (ЮРД-1А)
  7. Коцан-Олинець Юлію Ярославівну– (ЮРД-16)
  8. Моряк-Протопопову Христину Миколаївну (ЮРД-12)
  9. Гутів Богдана Ігоровича (ЮРД-19, ЮРД-1Ж)
  10. Липитчук Ольгу Василівну – (ЮРД-1Б, ЮРД-1В)
  11. Коваля Андрія Федоровича – (ЮРД-1Д)