Старости і порадники

Староста академічної групи є представником деканату та студентської  ради для організаційного забезпечення навчального процесу в академічній групі, управління студентським колективом при залученні групи до всіх організаційних заходів, які здійснюються ректоратом, деканатом та студентською  радою або за їх дорученням.

Староста призначається розпорядженням декана факультету з числа кандидатів, запропонованих академічною групою. Кандидатура старости має бути узгоджена з куратором групи, головою студентської ради факультету. Кандидатура його заступника узгоджується з деканатом.

Старостою академічної групи може бути один з кращих за успішністю студентів, який відзначається високими моральними якостями, користується авторитетом та пошаною серед студентів групи, має позитивний вплив на колектив групи, володіє організаторськими здібностями.

Перелік старост академічних груп юридичного факультету

З метою забезпечення належного рівня співпраці між адміністрацією і студентами факультету та організації навчального процесу призначити старостами академічних груп наступних студентів:

1 курс:

ЮРД-11с Лозан Юрій Сергійович
ЮРД-12с Рибчинська Анастасія Романівна
ЮРД-13с Тиндик Юрій Ігорович
ЮРД-14с Грабський Іван Ростиславович
ЮРД-15с Устименко Марія Валентинівна
ЮРД-16с Кукурудз Оксана Богданівна
ЮРД-17с Клочник Ірина Володимирівна
ЮРД-18с Микитчин Святослав Романович
ЮРД-19с Кулак Роксолана-Соломія Михайлівна
ЮРД-1Ас Пошивак Вікторія Романівна
ЮРД-1Бс Веремчук Олеся Олегівна
ЮРД-1Вс Антощук Вікторія Валеріївна
ЮРД-1Гс Огар Влада Петрівна
ЮРД-1Дс Кричковська Віра Орестівна

2 курс:

ЮРД-21с Ольховик Оксана Віталіївна
ЮРД-22с Яремко Юлія Василівна
ЮРД-23с Натальченко Вікторія-Магдалена Вадимівна
ЮРД-24с Гейсун Юлія Сергіївна
ЮРД-25с Ярега Ганна Зіновіївна
ЮРД-26с Заяць Ярина Андріївна
ЮРД-27с Пельчар Христина Анатоліївна
ЮРД-28с Батько Ірина Ігороівна
ЮРД-29с Богун Анастасія Михайлівна
ЮРД-2Ас Волкун Юлія Миколаївна
ЮРД-2Бс Дехтярук Максим Едуардович
ЮРД-2Вс Криволапчук Богдан Ігорович
ЮРД-2Гс Фурман Світлана Юріївна
ЮРД-2Дс Шмигель Наталія Іванівна

3 курс:

ЮРД-31с Балабух Галина Романівна
ЮРД-32с Карпович Крістіна Анатоліївна
ЮРД-33с Максимчук Оксана Анатолівна
ЮРД-34с Гнедко Валентина Миколаївна
ЮРД-35с Цимбалюк Христина Олегівна
ЮРД-36с Юрчак Владислав Валентинович
ЮРД-37с Савчук Володимир Володимирович
ЮРД-38с Білан Петро Володимирович
ЮРД-39с Вегера Марта Юріївна
ЮРД-3Ас Грицьків Андрій Віталійович
ЮРД-3Бс Килівник Анастасія Олександрівна
ЮРД-3Вс Ліма Соломія Русланівна
ЮРД-3Гс Янкова Аліна Володимирівна

4 курс:

ЮРД-41с Плита Андрій Ігорович
ЮРД-42с Велика Андріана Остапівна
ЮРД-43с Грищенко Олена Юріївна
ЮРД-44с Мальчик Галину Василівну
ЮРД-45с Погорецька Христина Олександрівнау
ЮРД-46с Пліш Юлія Михайлівна
ЮРД-47с Стеців Марія Богданівна
ЮРД-48с Микитюка Володимира Васильовича
ЮРД-49с Росоху Катерину Миколаївну
ЮРД-4Ас Зеленевич Наталія Василівна
ЮРД-4Бс Лаврик Лілія Тарасівна

5 курс:

ЮРДМ-51с

Нормопроектування

Трофимлюк Ігор Миколайович
ЮРДМ-52с

Організаційно-правове забезпечення органів публічної влади

Гаврилюк Оксана Миколаївна
ЮРДМ-53с

Юр.служба у сфері публічного адміністрування

Циган Петро Васильович
ЮРДМ-54с

Досудове слідство

Кавчак Ольга Ігорівна
ЮРДМ-55с

Юр.служба у сфері господарської діяльності

Янків Богдан Любомирович
ЮРДМ-56с

Відновне правосуддя

Мурин Ігор Володимирович
ЮРДМ-57с

Юр.служба у сфері соцзахисту та охорони довкілля

Бабій Андрій Миколайович
ЮРДМ-58с

Правосуддя і судове адміністрування

Бобровська Анна Володимирівна
ЮРДМ-59с

Прокуратура

Ясінський Тарас Станіславович
ЮРДМ-5Ас

Адвокатура

Мілян Романія Зіновіївна
ЮРДМ-5Бс

Нотаріат

Яворська Олеся Олегівна
ЮРДМ-5Вс

Інтелектуальна власність

Артимко Зоряна Ігорівна
ЮРДМ-5Гм

Юр.забезпечення євроінтеграції в Україні

Кострицька Вікторія Володимирівна
ЮРДМ-5Дс

Корпоративне право

Фоменко Юрій Олександрович
ЮРДМ-5Єс

Приватно-правова

Суханов Максим Олександрович
ЮРДМ-5Жс

Публічно-правова

Піх Юрій Тарасович
ЮРДС-51с

Правове забезпечення організації та діяльності органів місцевого самоврядування

Сенюшкович Олеся Іванівна

6 курс:

ЮРДМ-61с

Нормопроектування

Лаба Роман Ярославович
ЮРДМ-62с

Організаційно-правове забезпечення органів публічної влади

Онищук Ілона Сергіївна
ЮРДМ-63с

Юр.служба у сфері публічного адміністрування

Чайковський Богдан Володимирович
ЮРДМ-64с

Досудове слідство

Шередько Христина Миронівна
ЮРДМ-65с

Юр.служба у сфері господарської діяльності

Кулинич Марта-Марія Андріївна
ЮРДМ-66с

Відновне правосуддя

Терлецька Ірина Іванівна
ЮРДМ-67с

Юр.служба у сфері соцзахисту та охорони довкілля

Смага Оксана Богданівна
ЮРДМ-68с

Правосуддя і судове адміністрування

Шолок Ольга Олегівна
ЮРДМ-69с

Прокуратура

Головчак Соломія Любомирівна
ЮРДМ-6Ас

Адвокатура

Райтер Юлія Михайлівна
ЮРДМ-6Бс

Нотаріат

Мусаковський Юрій Вікторович
ЮРДМ-6Вс

Інтелектуальна власність

Юрків Роман Олегович
ЮРДМ-6Гс

Юр.забезпечення євроінтеграції в Україні

Гера Анастасія Володимирівна
ЮРДМ-6Дс

Приватно-правова

Білозор Назарій Юрійович
ЮРДМ-6Єс

Публічно-правова

Юревич Юрій Олександрович

 

Порадник (куратор) академічної групи призначається для надання допомоги студентам у формуванні студентського колективу групи, проведенні індивідуальної навчально-виховної роботи, здійснення зв’язків із батьками студентів, з’ясування проблем студентів, надання їм можливої допомоги, контролю за навчальним процесом тощо. Куратором студентської групи може бути викладач, який користується авторитетом, відзначається високими моральними якостями, володіє неабиякою педагогічною майстерністю і організаторськими здібностями та може забезпечити позитивний виховний вплив на студентів.

Перелік порадників академічних груп юридичного факультету

Порадниками студентських груп 1 курсу юридичного факультету призначено:

  1. Асистента кафедри кримінального права і кримінології Боднарчука Руслана Орестовича (ЮРД – 11)
  2. Доцента кафедри історії держави, права та політико-правових учень Шевчук Ліліанну Едуардівну (ЮРД – 12)
  3. Асистента кафедри кримінального права і кримінології Шуп׳яну Мар׳яну Юріївну (ЮРД – 13)
  4. Доцента кафедри історії держави, права та політико-правових учень Липитчук Ольгу Василівну (ЮРД – 14)
  5. Доцента кафедри конституційного права Чорненького Віталія Ігоровича (ЮРД – 15)
  6. Доцента кафедри історії держави, права та політико-правових учень Федущак-Паславську Ганну Михайлівну (ЮРД – 16)
  7. Доцента кафедри теорії та філософії права Ничку Юрія Вадимовича (ЮРД – 17)
  8. Доцента кафедри теорії та філософії права Гудиму Дмитра Анатолійовича (ЮРД – 18)
  9. Асистента кафедри цивільного права і процесу Романіва Володимира Ярославовича (ЮРД – 19)
  10. Асистента кафедри історії держави, права та політико-правових учень Моряк-Протопопову Христину Миколаївну (ЮРД – 1А)
  11. Асистента кафедри цивільного права і процесу Оприска Миколу Васильовича (ЮРД – 1Б)
  12. Доцента кафедри інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права Довгань Галину Віталіївну (ЮРД – 1В)
  13. Доцента кафедри теорії та філософії права Дудаш Тамару Іванівну (ЮРД – 1Г)
  14. Асистента кафедри кримінального права і кримінології Ждиняк Наталію Петрівну (ЮРД – 1Д)