Новини

Порядок здачі відпрацювань перед початком зимової сесії

01.12.2017 | 23:59

Адміністрацією факультету прийнято рішення про те, що всі поточні академічні заборгованості (відпрацювання) мають бути складені студентами не пізніше 20 грудня 2017 року.
При цьому, допускається складення не більше двох поточних заборгованостей протягом одного календарного тижня з однієї навчальної дисципліни у відповідності до розкладу, який затверджено кафедрами факультету.

Читати »

Запрошуємо школярів на навчання у “Школі юного правника”

18.01.2018 | 17:49

Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Центром неперервної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки запрошує на навчання в 2 семестрі 2017-2018 н. р. школярів 9-11 класів у
 «ШКОЛІ ЮНОГО ПРАВНИКА»
Навчання у «Школі юного правника» БЕЗКОШТОВНЕ
 Суботня школа юного правника є унікальною можливістю для учнів старших класів сформувати власне бачення професійного майбутнього та обрати фах правника, зрозуміти особливості різних видів юридичних професій, утвердитися у своєму бажанні здобути вищу юридичну освіту.
«Школа юного правника» надасть учасникам базові знання з найважливіших навчальних дисциплін, які...

Читати »

Матеріали конференції “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИКЛАДАННЯ ІСТОРИКО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН В СИСТЕМІ ВИЩОЇ ЮРИДИЧНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ І ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН”

17.01.2018 | 13:27

Шановні колеги!
Кафедра історії держави, права та політико-правових вчень пропонує до Вашої уваги матеріали Всеукраїнської наукової конференції, що відбулась 19 жовтня 2017 р.у місті Львові “АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИКЛАДАННЯ ІСТОРИКО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН В СИСТЕМІ ВИЩОЇ ЮРИДИЧНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ І ЗАРУБІЖНИХ КРАЇН”.
МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Читати »

Програма студентського обміну OST-WEST NETZWERK з Eberhard Karls Universität Tübingen

15.01.2018 | 19:07

2 роки тому на базі юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка стартувала програма обміну студентами OST-WEST NETZWERK між Україною та Німеччиною (а точніше між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Eberhard Karls Universität Tübingen). І ось вже третій рік юридичний факультет оголошує новий набір студентів, які володіють знаннями німецької мови та кримінального права.
Чим цей проект особливий?
Цей проект від студентів для студентів. OWNW був заснований з легкої руки студентів юридичного факультету Львівського університету і з року в рік...

Читати »

Вручення дипломів випускникам магістратури денної форми навчання

12.01.2018 | 11:50

До уваги випускників та всіх зацікавлених!
Вручення дипломів випускникам магістратури денного відділення відбудеться
29.01.2018 о 12:00 год.
в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Читати »

VIII Інституційний навчальний візит в міжнародні установи

12.01.2018 | 11:38

Шановні колеги!
Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує взяти участь в VIІI Інституційному Навчальному Візиті
У рамках освітнього проекту “Інституційний Навчальний Візит” запрошуємо Вас взяти участь у VІІІ Інституційному Навчальному Візиті в Міжнародні Установи, що відбудеться з 15 по 22 квітня 2018. У межах заходу учасники відвідають міжнародні установи та прослухають курс лекцій з міжнародного права, прав людини та права Європейського Союзу.
У межах заходу учасники відвідають:

Раду Європи
Європейський Суд з Прав Людини
Міжнародний суд ООН
Міжнародний Кримінальний Суд
Місцевий суд Німеччини

До участі в заході...

Читати »