Новини

Відбулась зустріч з Заступником начальника ГТУЮ у Львівській області Оксаною Куманською-Нор

21.04.2017 | 14:50

20 квітня відбулась зустріч із Заступником начальника з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксаною Куманською-Нор, яка була організована Студентською радою юридичного факультету.
Зустріч відбулась в рамках циклу зустрічей “З юристом на каву”. В ході тематичної зустрічі “Державна служба – міфи та реалії” пані Оксана намагалась донести потребу державної служби у випускниках  кращих ВНЗ, командних, проактивних, молодих фахівцях. А також нагадала про важливість знання іноземних мов і ціну якісних знань.
Світлини з Facebook Оксани Куманської-Нор
...

Читати »

20 квітня 2017 р. відбувся круглий стіл: «Ранні державні утворення на території України. Початки Української державності: дискусійні питання».

21.04.2017 | 14:49

В залі засідань юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка 20.04.2017 р. з ініціативи кафедри історії держави, права та політико-правових учень юридичного факультету і правничої комісії НТШ відбувся круглий стіл на тему: «Ранні державні утворення на території України. Початки Української державності: дискусійні питання».
Доповідач к.і.н. доц. Ольга Михайлівна Щодра та учасники круглого столу обговорили питання, які стосуються ознак державності на прикладі ранніх державних утворень на території України, співвідношення понять суспільного і технологічного процесу, недоліків формаційного підходу до вивчення історії держави...

Читати »

Розпочалась XVI міжнародна студентсько-аспірантська наукова конференція ” Актуальні проблеми прав людини , держави та правової системи”

21.04.2017 | 14:03

XVI міжнародну студентсько-аспірантську наукову конференцію ” Актуальні проблеми прав людини, держави та правової системи” офіційно відкрито.
Із вітальним словом до учасників звернувся заступник декана юридичного факультету Львівського університету доцент Сергій Різник.
Із побажаннями до наукових рефлексій та плідних дискусій виступили Голова та Заступник голови Студентського наукового товариства Тарас Шмиг та Максим Суханов
Після вступного слова розпочнеться секційна робота із керівниками секцій.
Юридичний факультет Львівського університету, Студентське наукове товариство факультету бажають учасниками гарного настрою та чудових знайомств!

Читати »

Студентка юридичного факультету стала переможцем міжнародних судових дебатів

19.04.2017 | 09:49

З 1 по 7 квітня 2017 року студенти юридичного факультету Мисишин Анна, Ковальчук Юлія та Ратич Станіслав взяли участь в засіданні модельного міжнародного кримінального суду в рамках міжнародного проекту MICC (Model International Criminal Law), яке в цьому році було проведено в Республіці Польща.

Читати »

Анонс: Судові дебати “Притягнення до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення”. Реєстрація до 19.04.

17.04.2017 | 11:32

Незабаром відбудуться правові дебати про притягнення до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення, які організовує ELSA Lviv.
Відбір двох найкращих команд, які безспосередньо стануть учасниками правових дебатів у порядку КУпАП, відбуватиметься за мотиваційними листами. Вони повинні складатись із 3-4 осіб, котрі є студентами-правниками ЛНУ імені Івана Франка. Варто зазначити, що для участі не обов’язково формувати власну команду, вона може бути утворена після реєстрації учасників.
Також, дві команди, які будуть відібрані, проходитимуть підготовку у представників кафедри адміністративного права ЛНУ ім. І. Франка.
Реєстрація за посиланням: Читати »