Новини

Відбулась зустріч-презентація “Інструменти прямої демократії у Львові: роль Статуту тергромади”

18.10.2018 | 19:12

На юридичному факультеті ЛНУ імені Івана Франка відбулась презентація та обговорення інструментів прямої демократії у місті Львові, передбачених Статутом територіальної громади.

Тема викликала живий інтерес в аудиторії. Юрій Лукашевський представив цікаві дані щодо кількості поданих та розглянутих менш як за рік дії Статуту електронних петицій, місцевих ініціатив, проведених громадських слухань, реалізованих проектів громадського бюджету.

Олена Бориславська наголосила на важливості активності членів громади, особливо молоді, та їх участі, по-перше, у прийнятті рішень на рівні міста, по-друге, в контролі за діяльністю органів...

Читати »

Результати засідання щодо переведення на вакантні місця державного замовлення

18.10.2018 | 18:08

18 жовтня 2018 року відбулось засідання Студентської ради юридичного факультету для погодження переведення на місця державного замовлення серед студентів IV курсу.
За результатами голосування було погоджено переведення студентки 4 курсу Юлії Карпенко.
Нагадуємо, що відповідно до Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення студент який брав участь у конкурсі має право протягом 3 робочих днів з дня прийняття відповідного рішення подати апеляцію до Студентського Уряду.
За детальною інформацією просимо звертатись за номером +З8 О6З 6З1 42 26.

Читати »

В університеті відбувся круглий стіл на тему “Біобанки та медичні дослідження: правовий та етичний аспекти”

16.10.2018 | 20:21

11 жовтня 2018 року о 13:30 у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Порівняльно-правовий круглий стіл на тему “Біобанки та медичні дослідження: правовий та етичний аспекти” організований в рамках 9-го етапу Курсу паралельного вивчення німецького права Юридичним факультетом за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва спільно з кафедрами цивільного права та процесу ЛНУ імені Івана Франка і цивільного та медичного права Мюнхенського університету імені Людвіга Максиміліана.
Засідання круглого столу відкрила заступник декана Юридичного факультету імені Івана Франка, доцент Мочульська Марта Євгенівна, наголосивши на актуальності тематики та необхідності дослідження питань...

Читати »

Наявність вільних місць в гуртожитку №8 Львівського університету

13.10.2018 | 14:09

Інформуємо зацікавлених студенток юридичного факультету щодо наявності двох вільних місць у новому гуртожитку №8 Львівського університету.
Щодо можливості поселення у гуртожиток №8 Львівського університету студенток юридичного факультету, просимо не пізніше 18 год. 00 хв. 17.10.2018 звернутись до заступника декана юридичного факультету з виховної роботи і міжнародної співпраці Марти Мочульської особисто або за адресою електронної пошти mochulska@gmail.соm

Читати »

Викладачі кафедри конституційного права відзначені з нагоди дня Львівського університету і дня юриста

13.10.2018 | 13:48

Викладачі кафедри конституційного права Львівського університету були удостоєні відзнак за активну наукову та громадську діяльність.
До дня Львівського національного університету імені Івана Франка, за здобутки в науковій, педагогічній і професійній діяльності  подяку Ректора Львівського університету отримав заступник завідувача кафедри конституційного права, доцент кафедри Сергій Різник.

До дня юриста, за сумлінне виконання професійних обов’язків, активну участь у розбудові Української правової держави був відзначений грамотою Львівської обласної ради доцент кафедри конституційного права Віталій Чорненький.

Вітаємо колег з відзнаками та зичимо подальших успіхів!

Читати »