Новини

Порядок переведення та поновлення студентів

11.12.2018 | 14:00

Запрошуємо до ознайомлення із Положенням  “Про порядок розгляду заяв про поновлення до складу студентів та переведення з інших вищих навчальних закладів у Львівський національний університет імені Івана Франка”.
Відповідно до вказаного Положення поновлення до складу студентів на всі форми навчання дозволяється у період літніх та зимових канікул. Особи, відраховані за результатами літнього семестру першого курсу, можуть бути поновлені на другий курс після ліквідації академічної заборгованості за перший курс у період літніх канікул не раніше, ніж на наступний календарний рік після відрахування. Читати »

Зустріч з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західному регіоні, 13.12

11.12.2018 | 11:00

13 грудня о 13:30 в ауд. 249 відбудеться зустріч з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західному регіоні Світланою Семчишин на тему: «Обмеження прав людини в умовах воєнного стану»
Спікер розповість про наслідки введення воєнного стану, розвінчає всі міфи з цього питання, а також з практичної точки зору розкаже про обмеження прав людини в умовах воєнного стану.

Читати »

Написання курсових робіт студентами денної форми навчання

10.12.2018 | 12:26

Запрошуємо до ознайомлення із Розпорядженням Декана юридичного факультету від 3 грудня 2018 року “Про написання курсових робіт студентами денної форми навчання”.
Відповідно до вказаного Розпорядження, Студенти 1-3 курсів, які бажають писати курсові роботи з зазначених для відповідного курсу дисциплін, повинні до 20 грудня 2018 року подати заяву на кафедру для закріплення за ними відповідної теми. Студенти, які виконують наукові роботи на гуртках, повинні оформити їх як курсові роботи на відповідних кафедрах до 26 грудня 2018 року. Студенти, які до цього часу...

Читати »

Нарахування додаткових балів до стипендіального рейтингу

09.12.2018 | 21:28

З 7 по 20 грудня Стипендіальна комісія юридичного факультету приймає заяви про нарахування додаткових балів до стипендіального рейтингу. Заяви можна подавати в паперовій формі у Деканат (ауд. 407).
Звертаємо Вашу увагу на те, що при поданні статей чи тез доповідей, рецензія наукового керівника є обов’язковою.
З рекомендацією про процедуру розгляду заяв Стипендіальною комісією юридичного факультету можна ознайомитись за посиланням.

Читати »

Викладачі кафедри теорії та філософії права взяли участь у тренінгу Програми “Нове правосуддя” (USAID)

08.12.2018 | 13:01

Викладачі кафедри теорії та філософії права доц. Юрій Ничка та доц. Назарій Стецик взяли участь у тренінгу Програми “Нове правосуддя” (USAID) “Розбудова спроможності та сталості через оцінювання та самооцінку”, що проходив у місті Києві 06 грудня 2018 року.

Цей інтерактивний одноденний тренінг був спрямований на підвищення активності організацій для забезпечення судової реформи. Навчання відбувалось через відкриті дискусії, дискусії в малих групах та шляхом вирішення практичних вправ. Методи навчання включали фасилітацію участі, мозковий штурм, консенсус, індивідуальну роботу та роботу в малих групах.

Читати »