Новини

ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ЯГЕЛЛОНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

21.03.2018 | 19:45

16 березня 2018 року доцент кафедри адміністративного та фінансового права Олег Ільницький за запрошенням Koło Naukowe Administratywistów UJ взяв участь у Міжнародній конференції присвяченій 20-річчю адміністративно-територіальної реформи Республіки Польща у якості закордонного експерта.
Програма Конференції була сповнена цікавими та інформативними доповідями з проблеми подальших напрямів реформування адміністративно-територіальної організації Польщі, що максимально відображатиме потреби управління державою у реаліях сьогодення. Честь виголосити свою доповідь про реформу децентралізації в Україні нашому колезі випала перед колишнім прем᾽єр-міністром Республіки Польща, «батьком адміністративно-територіальної реформи» професором Єжи Бузеком, Головою Вищого...

Читати »

22 БЕРЕЗНЯ 2018 Р. НА ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЛЕКЦІЯ ПРОФ. Ф. ЦОЛЛЯ В РАМКАХ ШКОЛИ ПОЛЬСЬКОГО ТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРАВА

21.03.2018 | 19:21

Шановні колеги !
Маємо честь і задоволення запросити Вас на відкриту лекцію професора Фридерика Цолля (Ягеллонський університет, Республіка Польща) на тему «Цивільне право Республіки Польщі та Європейського Союзу», яка відбудеться 22 березня 2018 року о 17:30 в 214 аудиторії юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка.
Професор Ф. Цолль є одним з вагомих авторитетів науки цивільного права Республіки Польща, а тому його виклад матиме надзвичайну цінність на предмет погляду на регулювання приватно-правових відносин у правовій системі найближчого сусіда України – Республіки Польща, а також...

Читати »

Професор Коссак Володимир Михайлович 1-2 березня 2018 р. взяв участь у V міжнародній науковій конференції «Вплив правових і етичних норм на застосування законодавства про захист прав споживачів»

05.03.2018 | 21:38

Професор Коссак Володимир Михайлович 1-2 березня 2018 р. приймав участь у V міжнародній науковій конференції «Вплив правових і етичних норм на застосування законодавства про захист прав споживачів», яка відбулася в економічному університеті м. Кракова (ПП). Учасниками конференції були науковці з Німеччини, Польщі, Іспанії, Словаччини, Чехії, Італії.
В своїх виступах учасники обговорили актуальні проблеми захисту прав споживачів. Відзначили взаємозв’язок правових та етичних норм на механізм правового захисту прав споживачів. Аналізувалися особливості захисту прав споживачів в окремих сферах споживчих відносин.
Професор...

Читати »

Відбулось урочисте відкриття “Школи юного правника”

05.03.2018 | 17:59

3 березня в Актовій залі Львівського університету відбулося урочисте відкриття Школи юного правника – спільного проекту юридичного факультету та Центру неперервної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, учасниками якого стали 253 школярі старших класів.

Метою Школи юного правника є створення можливості для школярів старших класів сформувати власне бачення професійного майбутнього, утвердитися у своєму бажанні здобути вищу юридичну освіту, надати учасникам базові знання з найважливіших навчальних дисциплін, які викладаються на перших курсах юридичного факультету та сприяти поступовому переходу школярів від...

Читати »