Новини

Захист курсових робіт

19.04.2019 | 13:11

Шановні студенти 1-го курсу, які захищатимуть курсові роботи у доц.Федущак-Паславської А.М.:

Кукурудза В.
Хомишин Х.
Муска В.
Пасічник І.
Гаврилюк Н.
Ільченко М.
Щерба О.
Шпагіна В.
Гойдик О.
Сікиринська О.
Кімяковський В.
Росоха Д.
Голоюха М.
Хиля С.
Хома К.
Брик В.
Качан А.
Стефура О.
Мороз С.
Лаба Д.
Тремба Ю.
Москан Ю.

ПРОШУ  з’явитися 22 квітня о 15 годині на кафедру Історії держави, права та політико-правових учень для проведення консультації.  
ЯВКА  ОБОВ’ЯЗКОВА !
Також прошу надіслати остаточні варіанти Ваших курсових робіт на е-mail: paslavskafam@ukr.net
З повагою, А.Ф.-Паславська
н.т.:  063) 241 69 85;  098)899 41 68.

Читати »

Команда юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка взяла участь у 18-th INADR Mediation Tournament

18.04.2019 | 20:54

З 13 по 17 березня 2019 року , в Афінах відбулися міжнародні змагання з медіації (18-th INADR Mediation Tournament). В них взяли участь і представники Львівського національного університету імені Івана Франка, юридичного факультету, студенти третього курсу – Фігун Дмитро, Микола Бабій та Кабат Ігор. Медіація – це позасудовий спосіб вирішення спорів.

Це той механізм, який все ж дає можливість наблизити спір на крок ближче до справедливості для сторін, адже економить безліч ресурсу, часу, а також запобігає ескалації конфлікту. Це процес продовж...

Читати »

Програма XVIІІ Міжнародної студентсько-аспірантської наукової конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВ ЛЮДИНИ, ДЕРЖАВИ ТА ПРАВОВОЇ СИСТЕМИ»

17.04.2019 | 14:05

На юридичному факультеті, 18-19 квітня відбудеться студентсько-аспірантська конференція.

Із детальною Програмою конференції можна ознайомитись тут.

Із Збірником матеріалів конференції можна ознайомитись тут.

Студенти, які надіслали тези доповідей для публікації у Збірнику матеріалів конференції, зареєструються під час проведення конференції та доповідатимуть на ній, звільнятимуться від участі від навчальних занять.

Читати »

Анонс: «Професія приватного виконавця: доступ та переваги»,19.04

16.04.2019 | 16:09

Запрошуємо до участі в заході «Професія приватного виконавця: доступ та переваги», який відбудеться 19 квітня о 12:00, Правовий клуб Pravokator, Львів, 1/3, вул. Костомарова.
Міністерство юстиції презентує зміни у доступ до професії та дисциплінарний процес, а приватні виконавці представлять переваги своєї професії та її особливості.
Попередня реєстрація, кількість місць обмежена:
https://bit.ly/EnforcementPV-Lviv
Ознайомитись з програмою заходу можна за посиланням.

Читати »

Завершились міжнародні тренінги «Римське право як фундамент європейської правової культури: досвіди України та Польщі»

15.04.2019 | 20:39

На факультеті відбулись міжнародні тренінги «Римське право як фундамент європейської правової культури: досвіди України та Польщі».

Організаторами тренінгів виступили юридичний факультет Львівського національного університету та Академічна Гільдія Пія XI у Любліні, за сприяння кафедри історії держави, права та політико-правових вчень Львівського національного університету та кафедри римського права Люблінського католицького університету Іоанна Павла ІІ.

Першого дня тренінгів майже півсотні учасників з Польщі та України мали можливість послухати лекції доктора права, завідувача кафедри римського права і ідейного натхненника україно-польської зустрічі у такому форматі Мацєя...

Читати »