Осадець Максим Теофільович

Посада: асистент кафедри основ права України

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

Кримінальне право та кримінальний процес, законодавче забезпечення діяльності правоохоронних органів та судів.

Курси

Біографія

Осадець Максим Теофільович, народився 15.01.1986 року у м. Львові. Середню освіту здобув у спеціалізованій середній школі №37 м. Львова (з поглибленим вивченням французької мови).

Упродовж 2002-2007 років навчався на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка (денна форма навчання). Навчання на 5-у курсі проходив за спеціалізацією «слідство та прокуратура».

Після завершення навчання, упродовж серпня 2007 року – листопада 2011 року працював в органах прокуратури Львівської області (слідчий прокуратури Радехівського району Львівської області, старший слідчий прокуратури Франківського району м. Львова, старший слідчий прокуратури м. Львова.)

У квітні 2012 року, на підставі рішення Волинської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, отримано свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Відтак, з квітня 2012 року і по даний час, безперервно, здійснюється індивідуальна адвокатська діяльність, зокрема: захист та представництво інтересів громадян та юридичних осіб у кримінальному, цивільному, господарському та адміністративному процесах, а також надається інша правова допомога.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!